Nauka pływania

Rozpocznij naukę pływania ze Stołecznym WOPR

Stołeczne WOPR oferuje lekcje pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki zajęciom Ty i cała Twoja rodzina możecie opanować umiejętności potrzebne do bezpiecznego pływania.

Niezależnie od tego, czy lubisz spędzić czas w wodzie, nad wodą lub w jej pobliżu, chcesz pływać dla ćwiczeń lub przyjemności, znasz już podstawy lub zaczynasz od nowa, Stołeczne WOPR oferuje zajęcia pływania dla osób w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Nasze zajęcia pozwalają pływakom rozwijać dobre nawyki w wodzie, na wodzie i w jej pobliżu, czuć się komfortowo w wodzie, uczyć się i doskonalić nowe ruchy oraz stać się silniejszymi i bezpieczniejszymi pływakami.

Intensywan nauka pływania dla dzieci i dorosłych 

Zapraszamy dzieci i dorosłych na intensywną naukę pływania w okresie lipiec – sierpień, od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00-13.00 oraz 17.00-20.00. Zajęcia trwają 30 minut, 5 razy w tygodniu i odbywają się na warszawskich pływalniach: w Ursynowskim Centrum Sportu Koncertowa i Hirszfelda oraz Foka w Warszawie. W programie w zależności od umiejętności uczestnika: nauka pływania od podstaw lub rozwój kompetencji pływackich.   

Czytaj więcej

Kijanki: sekcja dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat.

W naszej sekcji dla najmłodszych dziecko pozna pierwsze techniki stylów pływackich: klasycznego, dowolnego i grzbietu i poczuje się pewnie w wodzie. Zajęcia urozmaicimy ćwicząc podstawowe skoki do wody na nogi i główkę. W czasie kursu będziemy uczyć dzieci dobrych reakcji na trudne sytuacje. Chcemy, żeby dziecko było bezpieczne nie tylko na basenie, ale też w trakcie zabawy w jeziorze czy morzu.

zapisz dziecko na zajęcia

Kaczory: sekcja dla dzieci w wieku od 10 do 15 lat 

W tej sekcji ćwiczymy z dziećmi poprawność techniki oraz rozpoczynamy naukę pływania delfinem!  Dziecko rozpoczyna też przygodę ze skokami startowymi, pływaniem sprintów i długich dystansów. Uczy się prawidłowych nawrotów i zasad współzawodnictwa w pływaniu.

zapisz dziecko na zajęcia

Delfiny:  sekcja dla młodzieży w wieku od 16 do 23 lat 

Do naszej sekcji zapraszamy zaawansowanych pływaków. Trening obejmuje ćwiczenie technik startowych i wszystkich technik pływackich oraz skoki z wieży o różnych wysokościach. Bardzo ważnym elementem jest trening wytrzymałościowy. Sekcja oferuje też dla chętnych naukę samoratownictwa i ratownictwa wodnego. 

zapisz się na zajęCia

Dorośli: sekcja dla osób 24+

Sekcja pływania dla dorosłych jest dostosowana do potrzeb wszystkich. Od nauki pływania przez doskonalenie pływania i do treningu sportowego. W zależności od  poziomu zaawansowania będziesz mieć możliwość doskonalenia swoich umiejętności w bezpiecznym środowisku  i pod okiem wyszkolonego instruktora. Nauczysz się poprawnie stosować techniki pływackie w pływaniu sprintem lub przy pokonywaniu długiego dystansu.

zapisz się na zajęcia

Stołeczna Akademia Rozwoju (StAR)

W StAR spotykają się dzieci i młodzież ze wszystkich sekcji od Kijanek do Delfinów. W StAR uczymy samoratownictwa oraz technik ratownictwa wodnego. Szkolenie obejmuje zajęcia praktyczne jak i teoretyczne. Dodatkowo uczestnicy StAR rozwijają swoje umiejętności podczas letnich i zimowych zgrupowań sportowych ucząc się nurkowania, pływania na desce SUP, żeglarstwa, motorowodniactwaa a w zimie jazdy na nartach i snowboardzie.

Czytaj więcej

Obozy letnie i zimowe

Zapraszamy dzieci i młodzież na organizowane przez nas obozy letnie i zimowe. W naszym programie są zajęcia pływania, samoratownictwa i ratownictwa, nurkowanie, pływanie na desce SUP, żeglarstwo i motorowodniactwo. A w czasie zimy jazda na nartach i snowboardzie. 

Czytaj więcej

Najbliższe zajęcia

Zapraszamy

Intensywna nauka pływania dla dzieci i dorosłych.  Zajęcia trwają 30 min, 5 razy w tygodniu. Do wyboru: zajęcia grupowe, indywidualne lub dla 2 osób. Prosimy o wypełnienie formularza zapisu na zajęcia.

lipiec-sierpień, poniedziałek – piątek

od 11:00 do 13:00 oraz od 17.00 do 20.00

od 130 zł (5X30 min.  grupa 15 osób)
do 200 zł (5X30 min. grupa 5-6 osób)
550 zł (5×30 min. indywidualne)
400 zł (5×30 min. 2 osoby)

Pływalnie w Warszawie: Ursynowskie Centrum Sportu Koncertowa i Hirszfelda oraz Foka na Woli

Zapisz się na zajęcia

Inne terminy i lokalizacje

Nasi instruktorzy

Marcin Trembulak
Marcin TrembulakInstruktor nauki pływania
Adrianna Błasiak
Adrianna BłasiakInstruktor nauki pływania

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, wiadomość została wysłana
Problem podczas wysyłania wiadomości, spróbuj ponownie później