Nauka pływania

Rozpocznij naukę pływania ze Stołecznym WOPR

Stołeczne WOPR oferuje lekcje pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki zajęciom Ty i cała Twoja rodzina możecie opanować umiejętności potrzebne do bezpiecznego pływania.

Niezależnie od tego, czy lubisz spędzić czas w wodzie, nad wodą lub w jej pobliżu, chcesz pływać dla ćwiczeń lub przyjemności, znasz już podstawy lub zaczynasz od nowa, Stołeczne WOPR oferuje zajęcia pływania dla osób w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Nasze zajęcia pozwalają pływakom rozwijać dobre nawyki w wodzie, na wodzie i w jej pobliżu, czuć się komfortowo w wodzie, uczyć się i doskonalić nowe ruchy oraz stać się silniejszymi i bezpieczniejszymi pływakami.

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych – rok szkolny 2021/2022 

Zapraszamy dzieci i dorosłych na naukę pływania w roku szkolnym 2021/2022.  Zajęcia w grupie, w 2 osoby lub indywidualne. W sekcjach obok: Kijanki, Kaczory, Delfiny i Dorośli najważniejsze informacje o poziomach grup. Informacje o cenach, godzinach zajęć i pływalniach w artykule: czytaj więcej. Zapisy na zajęcia przez formularz w sekcji poniżej: Najbliższe zajęcia.  

Czytaj więcej

Kijanki: sekcja dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat.

W naszej sekcji dla najmłodszych dziecko pozna pierwsze techniki stylów pływackich: klasycznego, dowolnego i grzbietu i poczuje się pewnie w wodzie. Zajęcia urozmaicimy ćwicząc podstawowe skoki do wody na nogi i główkę. W czasie kursu będziemy uczyć dzieci dobrych reakcji na trudne sytuacje. Chcemy, żeby dziecko było bezpieczne nie tylko na basenie, ale też w trakcie zabawy w jeziorze czy morzu.

zapisz dziecko na zajęcia grupowe
 

Kaczory: sekcja dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat 

W tej sekcji ćwiczymy z dziećmi poprawność techniki oraz rozpoczynamy naukę pływania delfinem!  Dziecko rozpoczyna też przygodę ze skokami startowymi, pływaniem sprintów i długich dystansów. Uczy się prawidłowych nawrotów i zasad współzawodnictwa w pływaniu.

zapisz dziecko  na zajęcia grupowe

Delfiny:  sekcja dla młodzieży w wieku do 18 lat 

Do naszej sekcji zapraszamy zaawansowanych pływaków. Trening obejmuje ćwiczenie technik startowych i wszystkich technik pływackich oraz skoki z wieży o różnych wysokościach. Bardzo ważnym elementem jest trening wytrzymałościowy. Sekcja oferuje też dla chętnych naukę samoratownictwa i ratownictwa wodnego. 

zapisz się na zajęCia grupowe

Dorośli: sekcja dla osób 18+

Sekcja pływania dla dorosłych jest dostosowana do potrzeb wszystkich. Od nauki pływania przez doskonalenie pływania i do treningu sportowego. W zależności od  poziomu zaawansowania będziesz mieć możliwość doskonalenia swoich umiejętności w bezpiecznym środowisku  i pod okiem wyszkolonego instruktora. Nauczysz się poprawnie stosować techniki pływackie w pływaniu sprintem lub przy pokonywaniu długiego dystansu.

zapisz się na zajęCia grupowe

Stołeczna Akademia Rozwoju (StAR)

W StAR spotykają się dzieci i młodzież ze wszystkich sekcji od Kijanek do Delfinów. W StAR uczymy samoratownictwa oraz technik ratownictwa wodnego. Szkolenie obejmuje zajęcia praktyczne jak i teoretyczne. Dodatkowo uczestnicy StAR rozwijają swoje umiejętności podczas letnich i zimowych zgrupowań sportowych ucząc się nurkowania, pływania na desce SUP, żeglarstwa, motorowodniactwaa a w zimie jazdy na nartach i snowboardzie.

strona StAR

Obozy letnie i zimowe

Zapraszamy dzieci i młodzież na organizowane przez nas obozy letnie i zimowe. W naszym programie są zajęcia pływania, samoratownictwa i ratownictwa, nurkowanie, pływanie na desce SUP, żeglarstwo i motorowodniactwo. A w czasie zimy jazda na nartach i snowboardzie. Zapraszamy do zapisania się na obóz w Białym Dunajcu.

Czytaj więcej i zapisz się

Najbliższe zajęcia

NAUKA PŁYWANIA W GRUPIE

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych – zajęcia grupowe.  Prosimy o wypełnienie formularza zapisu na zajęcia. Informacje o cenach, grupach, miejscu i godzinach zajęć tutaj:https://wopr.warszawa.pl/nauka-plywania-ze-stolecznym-wopr/

Zapis na zajęcia indywidualne i trening pływacki poniżej.

rok szkolny 2021/2022, wrzesień – czerwiec, poniedziałek – piątek

od 19:00 do 22:00

od 280 zł/miesiąc/ grupowe/1 zajęcia w tygodniu

Pływalnie w Warszawie: UCSiR przy ulicy Hirszfelda oraz OSIR Żoliborz przy ulicy Potockiej

Zapisz się na zajęcia

Inne terminy i lokalizacje

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Nauka pływania dla dzieci i dorosłych. Prosimy o wypełnienie formularza zapisu na zajęcia. Więcej informacji tutaj: https://wopr.warszawa.pl/nauka-plywania-ze-stolecznym-wopr/

termin

wrzesień – czerwiec, poniedziałek - piątek

już od

480 zł

Pływalnie w Warszawie: UCSiR przy ulicy Hirszfelda oraz OSIR Żoliborz przy ulicy Potockiej

TRENING PŁYWACKI

Trening pływacki dla dzieci i dorosłych. Prosimy o wypełnienie formularza zapisu na zajęcia. Więcej informacji tutaj: https://wopr.warszawa.pl/nauka-plywania-ze-stolecznym-wopr/

termin

wrzesień – czerwiec, poniedziałek - piątek

już od

480 zł

Pływalnie w Warszawie: UCSiR przy ulicy Hirszfelda oraz OSIR Żoliborz przy ulicy Potockiej

Nasi instruktorzy

Marcin Trembulak
Marcin TrembulakInstruktor nauki pływania
Adrianna Błasiak
Adrianna BłasiakInstruktor nauki pływania

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, wiadomość została wysłana
Problem podczas wysyłania wiadomości, spróbuj ponownie później