aktualności
kontakt
wpłać
Zabezpieczenia2021-03-13T00:03:25+01:00

Zabezpieczenia

Z nami będziesz bezpieczny

Prewencja i przeciwdziałanie wypadkom na wodzie to również profesjonalne zabezpieczenie imprez sportowych i turystycznych, wydarzeń oraz kąpielisk i basenów. Jesteśmy wyposażeni w sprzęt, umiejętności i wiedzę potrzebną do prowadzenia zabezpieczeń. Ratownicy Stołecznego WOPR stanowią bardzo silny i profesjonalny element w systemie zabezpieczeń. W naszej historii zabezpieczaliśmy z sukcesem duże imprezy sportowe: regaty żeglarskie i wioślarskie, plany filmowe, wydarzenia społeczne a także największe kąpieliska nadmorskie i mazurskie oraz baseny. Przy każdym zabezpieczeniu zapewniamy ratowników, sprzęt medyczny oraz sprzęt transportowy lądowy i wodny. Posiadamy bezpośrednią łączność z Pogotowiem Ratunkowym, Komisariatem Rzecznym Policji i PSP. Stołeczne WOPR jest podmiotem uprawnionym do wykonywania ratownictwa wodnego (Decyzja 9/2013 MSW) i jednostką współpracującą z systemem PRM (Decyzja 2/2018 Wojewody Mazowieckiego).

Regaty żeglarskie, wioślarskie i inne imprezy sportowe

Nasz zespól posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji zabezpieczeń imprez sportowych. W skład zespołu wchodzą ratownicy przeszkoleni w ramach Centralistycznych Szkoleń Specjalistycznych WOPR, ze specjalizacją w zabezpieczeniach śródlądowych regat żeglarskich oraz innego typu działań sportowych.  Zespół przygotowany jest do stosowania technik ratownictwa wodnego podczas regat,  współpracowania z ekipą sędziowską regat, asystowania przy podejściu jednostki ratowniczej podczas wywrotki jachtu na wodzie i na mieliźnie oraz asystowania w akcji ratowniczej załogi przewróconego jachtu z brzegu lub łodzi ratowniczej.

FAQ
Czytaj więcej

Wydarzenia

Nasz zespól posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zabezpieczeń wydarzeń.  W naszej historii zabezpieczaliśmy plany filmowe, imprezy organizowane na Bulwarach Warszawskich, przejścia dużych grup ludzi przez warszawskie mosty oraz wydarzenia firmowe odbywające się nad wodą. Gwarantujemy dobrą współpracę i uwzględnienie potrzeb organizującego wydarzenie. Wszyscy nasi ratownicy są wyposażeni w najlepszy sprzęt ratowniczy, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji. 

FAQ
Czytaj więcej

Zabezpieczenie kapielisk i plaż

Ratownicy Stołecznego WOPR są wyszkoleni zgodnie z międzynarodowymi standardami ILS. Posiadają szereg specjalizacji, które są wynikiem ukończenia Centralistycznych Szkoleń Specjalistycznych WOPR. Ratownicy przygotowani są do prowadzenia działań prewencyjnych i zapobiegania niebezpiecznym zdarzeniom. Ratownicy monitorują warunki na wodzie, obserwują ludzi na plaży i w wodzie, i oczywiście reagują na niebezpieczne sytuacje. Wszyscy nasi ratownicy są wyposażeni w najlepszy sprzęt, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji.

FAQ
Czytaj więcej

Pływalnie

Od kilkunastu lat prowadzimy zabezpieczenia warszawskich pływalni. Nasz zespół składa się z wyszkolonych ratowników, którzy bardzo dobrze radzą sobie w działaniach prewencyjnych zapobiegającym niebezpiecznym sytuacjom. Ratownicy przez cały czas monitorują sytuację na pływalni, obserwują z uwagą dzieci i dorosłych korzystających z pływalni.

FAQ
Czytaj więcej

Nasz zespół

Marcin Trembulak
Marcin TrembulakKierownik SGI

Nasz sprzęt

Galeria

Nasze zabezpieczenia

Regaty Wioślarskie2021-03-10T18:41:08+01:00

Zabezpieczenia Regat Wioślarskich w Warszawie, na Wiśle w 2020 roku.

Kąpieliska w gminie Rewal2021-03-10T18:39:11+01:00

Zabezpieczenie kąpielisk w gminie Rewal latem 2020 roku. Partner Gmina Rewal.

Pływalnia Prawy Brzeg2021-03-11T22:15:34+01:00

Zabezpieczenie pływalni Prawy Brzeg 2020 roku.

Legia2021-03-10T18:35:54+01:00

Zabezpieczenie wydarzenia na Wiśle, celebrującego zwycięstwo Legi w Mistrzostwach Polski w 2020 roku. Partner klub piłkarski Legia.

Morsowanie na Jeziorku Czerniakowskim2021-03-10T18:33:22+01:00

Zabezpieczenie cyklu wydarzeń weekendowych – morsowanie nad Jeziorkiem Czerniakowskim. 2020 r. we współpracy z Dzielnicą Mokotów oraz grupą Morsy Warszawskie.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, wiadomość została wysłana
Problem podczas wysyłania wiadomości, spróbuj ponownie później
Przejdź do góry