wybory stołeczne woprW dniu 11 grudnia obradował Nadzwyczajny Zjazd Stołecznego WOPR, który miał na celu dokonanie zmian w statucie oraz we władzach naszej organizacji.

5 lat kadencji to dużo i część z członków władz nie jest w stanie poświęcić tak dużo czasu na społeczną działalność organizacji, której działania tego wymagają. Rozszerzyły się one tak bardzo, że o pracy „na doskok” nie może być mowy.

Zjazd dał kierownictwu organizacji bardzo duże kompetencje zarządcze oraz szerokie prerogatywy do prowadzenia działań. Pamiętać należy, że działamy w sferze pożytku publicznego i część naszych działań jest finansowana ze środków publicznych.

Wśród osób funkcyjnych witamy z powrotem Marka Chadaja, który podjął się pracy w obszarze edukacji, Wiktora Bartko, który zastąpił na funkcji wiceprezesa Kubę Sekułę (Sekuła pozostał w zarządzie) oraz Bartosza Oleksaka, który objął kierownictwo SGI, a także zajął się sprawami sprzętu. Tony w dalszym ciągu zajmuje się ratownictwem medycznym.

Wszystkie te zmiany zostały podjęte jednomyślnie, co daje bardzo dobre perspektywy do dalszej współpracy. Zasadnicze zmiany, aczkolwiek również podjęte jednomyślnie przez Zjazd zaszły w Komisji Rewizyjnej gdzie wspólnie z dotychczas działającym Michałem Bodzańskim trud nadzoru dźwigać będą Marcin Trembulak i Bartosz Oleksak.

Wszystkim nowo wybranym osobom funkcyjnym gratulujemy i życzymy powodzenia, a Prezesowi (Prezes Paweł) dużo cierpliwości i … twardej ręki!

Podziel się informacją:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone