CSS-lodowe-2016-0029?jak się okazało niezdecydowanych nie było, bo na Centralne Szkolenie Specjalistyczne, które odbyło się w dniach 22 i 24.01.2016 zapisało się 36 osób.
Wszyscy dotarli na czas zarówno na piątkowe zajęcia teoretyczne oraz mimo przejmującego zimna ? na praktyczne w niedzielę.

Marek Chadaj, Maciej Olszewski i Konrad Kasjaniuk mówili o: bezpieczeństwie, wychłodzeniu organizmu, technikach ratownictwa. Ten obfity wstęp do ćwiczeń przygotował grupę na tyle, że wyposażeni w sprzęt ochoczo i z uśmiechem wykazywali się na lodzie i w wodzie oraz zakończyli te dwa dni dumni, bo po zdanym egzaminie posiadają już stopień – Stażysta Ratownictwa Lodowego.

BRAWO – zwiększyliśmy świadomość oraz grono ratowników z uprawnieniami do udzielania pomocy w przypadkach załamania się lodu i tonięcia.

KURSANCI – GRATULUJEMY!

Wszystkim zaangażowanym z przygotowanie, poprowadzenie i obsługę administracyjną i techniczną szkolenia – DZIĘKUJEMY!

fotogaleria

><

Przygotowana i prowadzona przez nas kampania KRUCHA WYOBRAŹNIA to przede wszystkim działanie – takie jak to – zatem polubcie, obserwujcie, udostępniajcie. :)

www.kruchawyobraznia.pl
www.facebook.com/kruchawyobraznia/?_rdr=p

Podziel się informacją:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone