Szkolenie ratownicze,  obóz doszkalający  oraz  obóz sportowy  –  MAZURY- POBIERZ PDF Z OPISEM

Termin: 26.06.2016 – 05.07.2016

Miejsce: Mazury ?OW KALWA? ? PASYM

Szkolenia:

MŁODSZY RATOWNIK WOPR  etap I od 12 lat (tylko 350zl) oszczędzasz 100zł !!!

OBÓZ DOSZKALAJĄCY od 11 lat

OBÓZ SPORTOWY

Trzy posiłki dziennie: śniadanie i kolacja (szwedzki stół), obiad + podwieczorek

Transport: Autokar klasy LUX

Ubezpieczenie ? NNW

CENA: 350zl (szkolenie na Młodszego Ratownika WOPR) + 1650zl

KADRA: INSTRUKTOR WOPR 1107 ? JAKUB SEKUŁA

ORGANIZACJA OBOZU – KONTAKT, INFORMACJE, ZAPISY:

KRZYSZTOF KAROS ? WiKARO-SPORT

tel. 22 214 09 10,  502 072 464

e-mail: kontakt@wikaro.pl

http://www.wikaro.pl/wyjazdy/lato-2014/pasym-ratowniczy


Ze względu na możliwość realizacji całego programu szkolenia na młodszego ratownika MODUŁ 1 w ciągu 3 dni – nasi kursanci będą dodatkowo w ramach obozu poszerzać wiedzę i umiejętności o dodatkowe sprawności nie wymagane dzisiaj do egzaminu końcowego, ale jakże niezbędne w życiu każdego człowieka nie tylko nad woda ale i w domu czy szkole.

A zatem nauczymy ich i wyszkolimy z zakresu PIERWSZEJ POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ  z  użyciem fantoma w ramach programu BLS (podstawowe zabiegi resuscytacyjne)

Ponadto posługiwanie się łodzią wiosłową, zajęcia z użyciem kajaka i deski windsurfingowej, łodzi żaglowej.

Wzbogacimy ich wiedzę i ciekawość o elementy niezbędne do pokonania w przyszłości kolejnych kursów (ratownika wodnego MODUŁ 2, ratownika zawodowego), a zatem przez zabawę i profesjonalne podejście zaszczepimy w nich troskę o życie własne i innych oraz umiejętności zachowania się nad wodą i życiu codziennym

Wszyscy uczestnicy kursu  na obozie 10 dniowym będą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych:

Kształcenie i rozwijanie umiejętności ŻEGLARSKICH i Windsurfingowych, zajęcia na wodzie z użyciem sprzętu pływającego: Omegi, Kadety, kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne oraz żaglówki typu Omega oraz deski WINDSURFINGOWE. Wszystkie zajęcia na wodach odbywać się będą z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, z obecnością kadry instruktorskiej i ratowniczej. Z założenia zajęcia są dla dzieci i to one wykonują większość manewrów i poleceń związanych z prowadzeniem łodzi.

Pływanie – nauka i doskonalenie pływania pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów WiKARO-SPORT pod kątem ratownictwa. Zajęcia odbywać się będą zgodnie ze standardem WiKARO-SPORT na basenie 25m. Przygotowanie i przeprowadzenie pokazu ratowniczego oraz moc wielu innych atrakcji!


Pobierz PDF z opisem szkolenia Obóz_Pasym


 

Podziel się informacją:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone